KONTENERY.BYTOM.PL

KONTENERY NA GRUZ I WYWÓZ GRUZU

Dlaczego my?

ZADZWOŃ TERAZ
570 298 672

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

KONTENERY NA GRUZ BYTOM - DOWÓZ W 24H

Wywóz śmieci budowlanych oraz gruzu jest usługą niezbędną podczas każdej budowy, remontu lub prac rozbiórkowych. Samodzielne poradzenie sobie ze śmieciami budowlanymi jest niezwykle trudne, gdyż mało kto dysponuje odpowiednim sprzętem oraz możliwością zutylizowania śmieci. Nasza firma oferuje klientom podstawienie kontenera na gruz i wywóz samego gruzu oraz innych śmieci budowlanych oraz poremontowych.

 

Dysponujemy odpowiednią flotą samochodów, kontenerami, a także ciężkim sprzętem, który umożliwia wywóz dowolnego rodzaju śmieci powstających podczas budowy. Dysponujemy także zespołem doświadczonych pracowników, którzy są w stanie prawidłowo zabezpieczyć wywożone materiały, tak by cała operacja spełniała wszelkie kryteria bezpieczeństwa dla osób postronnych. Jest to bardzo istotne, gdyż odpady budowlane bywają bardzo niebezpieczne dla środowiska oraz dla ludzi, którzy pracują przy ich transporcie.

 

 

skontaktuj się »

Posiadamy sprawdzone schematy i procedury pracy, które skutecznie wdrażamy, od lat świadcząc usługi zarówno dla drobnych klientów, którzy mają do wywiezienia trochę śmieci pozostałych po remoncie mieszkania, jak i dla dużych klientów, którzy mają do pozbycia się ogromne ilości śmieci po dużych budowach i pracach rozbiórkowych. Naszym największym atutem jest doświadczenie i sprzęt adekwatny do charakteru wykonywanej przez nas działalności, który przez lata doświadczeń jest dopasowany idealnie do charakteru pracy, co pozwala na osiągnięcie dużej wydajności i ergonomii.

 

 

DOŁĄCZ DO ZADOWOLONYCH KLIENTÓW JUŻ DZIŚ!

 

 

Ponadto każdy klient jest przez nas traktowany indywidualnie, co sprawia, że jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania zarówno dużych klientów firmowych, jak i klientów indywidualnych. Do każdego zlecenia podchodzimy z należytą pieczołowitością, a jego szczegóły najpierw ustalamy telefonicznie lub mailowo, aby móc optymalnie zaplanować przebieg prac. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować relatywnie niskie ceny za podstawienie kontenera na gruz oraz wywóz odpadów pobudowlanych i innych śmieci, a także ich utylizację.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!

DOCIERAMY DO MIEJSCA BŁYSKAWICZNE!

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY